חברת אינטראקטיב ברוקרס הודיעה על רצונה להצטרף כחבר רחוק בבורסה לניירות ערך בתל אביב החברה ממשיכה להתרחב כדי לספק מוצרים ושירותים מחשבון אחד ברחבי העולם

הודעה לעיתונות
10/09/2017
 

גרינוויץ', קוניטקט, 8 בספטמבר, 2017 – קבוצת אינטראקטיב ברוקרס בע"מ (Interactive Brokers Group, Inc.,  NASDAQ GS: IBKR), ברוקר אלקטרוני בינלאומי המשרת למעלה מ -449,000 לקוחות ברחבי העולם ופועל בלמעלה מ -120 בורסות, הודיעה ביום 8 בספטמבר כי בכוונתה להצטרף כחבר רחוק בבורסה לניירות ערך בתל-אביב באמצעות חברת הבת הבריטית שלה אינטראקטיב ברוקרס. 

ג'ון חייט (Jon Chait), סמנכ"ל התפעול של אינטראקטיב ברוקרס, אמר: "אנו שמחים להצטרף לבורסה בתל אביב. להערכתנו, היקף הפעילות הבינלאומית של  אינטראקטיב ברוקרס מספק הזדמנויות למשקיעים להגיע, ביעילות ובאופן חסכוני, לשווקים קטנים יותר שמוסדות פיננסיים גדולים וממוסדים יותר אינם משרתים, משום שלדעתם הם אינם בעלי קנה מידה גדול מספיק".

מר חייט ציין, "המודל העסקי המונע על ידי הטכנולוגיה של אינטראקטיב ברוקרס אינו מוגבל בדרך זו. התוכנה שלנו היא ללא גבולות, כך המשקיעים יכולים לגשת לשווקים הבינלאומיים באותה יעילות ללא קשר למקום הימצאם".

"ההצטרפות לבורסה לניירות ערך בתל אביב מרחיבה את החזון של אינטראקטיב ברוקרס של חווית השקעה מעולה, רציפה, רב-לאומית, מרובת מטבעות ורבת-נכסים, המאפשרת למשקיעים קמעונאיים ומקצועיים ליהנות מהעלויות הנמוכות של אינטראקטיב ברוקרס ומכלים פיננסיים מתוחכמים".

איתי בן זאב, מנכ"ל הבורסה אמר: "אנו מברכים על רצונה של אינטראקטיב ברוקרס להצטרף כחבר רחוק בבורסה בתל אביב. ההצטרפות של אחד מהברוקרים הדיגיטליים הבינלאומיים והגדולים בעולם לבורסה בתל אביב הינה הבעת אמון בשוק ההון הישראלי והמשקיעים הישראלים. זוהי תוצאה ישירה של התוכנית האסטרטגית שלנו והשאיפה להגדיל את מספר חברי הבורסה הישראלים והבינלאומיים, להגביר את התחרות לטובת המשקיעים בארץ ובעולם ולהפוך את המסחר בבורסה לנגיש יותר גם עבור הציבור הרחב".

אודות קבוצת אינטראקטיב ברוקרס בע"מ

סניפי קבוצת אינטראקטיב ברוקרס מספקים שירותי מסחר אוטומטי ומשמורת לניירות ערך, סחורות ומטבע חוץ מסביב לשעון בלמעלה מ -120 שווקים במדינות ובמטבעות שונים, ללקוחות ברחבי העולם, מחשבון יחיד Universal AccountSM. משרתים משקיעים פרטיים, קרנות גידור, קבוצות מסחר קנייניות, יועצים פיננסיים ומתווכים. ארבעת עשורי ההתמקדות של החברה בטכנולוגיה ובאוטומציה מאפשרים לחברה לצייד את לקוחותינו בפלטפורמה מתוחכמת במיוחד לניהול תיקי ההשקעות שלהם במחיר הנמוך ביותר, על פי סקירה של Barron’s Best Online Brokers review, 20 במרץ 2017. אנו שואפים לספק ללקוחותינו מחירי מימוש תחרותיים, כלי ניהול  מסחר, סיכונים, ותיקי השקעה, מתקני מחקר ומוצרי השקעה, במחירים נמוכים, בכדי לכוון אותם להשגת תשואות גבוהות יותר על השקעות.