חברת ההייטק SaverOne פתחה הבוקר את המסחר לרגל רישום מניות החברה בבורסה בתל אביב

הודעה לעיתונות
17/06/2020
 

SaverOne מפתחת מערכת למניעת תאונות דרכים הנגרמות כתוצאה משימוש בטלפון הנייד בזמן הנהיגה

חברת ההייטק סייברוואן פתחה הבוקר את המסחר בבורסה לרגל הנפקת מניות החברה בבורסה בתל אביב. זו החברה החדשה השישית מתחילת 2020 שנרשמת בבורסה בתל אביב. 

החברה מפתחת מערכת למניעת תאונות דרכים הנגרמות כתוצאה משימוש בטלפון הנייד בזמן הנהיגה.​                                   החברה הוקמה בסוף 2014 על ידי עמי גור ויוסי כהן.

בשנים 2017-2019 השקיעה החברה כ-23 מיליון שקל במחקר ופיתוח. החברה גייסה כ-26 מיליון שקל בהנפקה של כ-23% מהון מניותיה, לפי שווי שוק חברה של כ-113 מיליון שקל.
מניית החברה צפויה להיכנס למדדים ת"א-צמיחה, טק עילית, גלובל בלוטק ות"א-טכנולוגיה בתום יום המסחר של ה-6 באוגוסט 2020.

אורי גלבוע, מנכ"ל חברת S​averOne: "הנפקת החברה היא צעד חשוב מאוד בדרך למהפכה שאנחנו מובילים במאבק בתאונות הדרכים בישראל ובעולם. הסחות הדעת של הנהג בזמן נהיגה כתוצאה משימוש באפליקציות מסוכנות, הן גורם עיקרי לתאונות הדרכים בעשור האחרון ולאובדן מיותר של חיי אדם. אני רוצה להודות לכל הארגונים שנותנים בנו אמון ופועלים לבחינה ולהתקנת מערכת SaverOne ברכבי הארגון. אנחנו נמשיך ונפעל לכך שהמערכת הזאת תהיה מותקנת בכל רכב. אני רוצה לפנות לשרת התחבורה והבטיחות בדרכים, מירי רגב, שאמרה שבכוונתה ״להפוך כל אבן, על מנת לאתר את הפתרונות הנכונים שקיימים בקצה הגלובוס כדי להציל נפש אחת בישראל״, ואומר לה שכאן בישראל פותחה טכנולוגיה שיכולה להציל נפשות רבות ומזמין אותה לצרף אותנו אליה כדי שיחד, בכוחות משותפים, נפעל לצמצם את מקרי המוות המיותרים בכביש. "

ליאור נבון, מנהל מכירות ופיתוח שווקים במחלקה הכלכלית בבורסה, אמר: "אנחנו שמחים שסייברוואן בחרה להצטרף למשפחת הבורסה בתל אביב מתוך הבנה כי הבורסה היא הפלטפורמה הנוחה והזמינה ביותר להשקעות של הציבור הרחב, גם עבור חברות ההייטק. אנחנו מאמינים שרישום של חברות הייטק ישראליות נוספות בבורסה יספק מצד אחד ערוץ מימון משמעותי לחברות טכנולוגיה ישראליות ומצד שני יאפשר לציבור הישראלי ליהנות מההצלחה של תעשיית ההייטק בישראל. תעשיית ההייטק הוכיחה בזמן משבר הקורונה כי היא מייצרת פתרונות טכנולוגיים וחדשנות אשר הם שיובילו את עתיד המשק בשנים הבאות. אנו מאחלים לכם שתעלו ותצליחו, תשמרו על ציבור הנהגים כדי להציל חיים הן לטובת ציבור המשקיעים והן לטובת המשק הישראלי".

פתיחת מסחר SAVERONE

שמות המצולמים בתמונה מימין לשמאל:

למעלה: גיל שרצקי, דירקטור בחברת SaverOne; אבירם מידן, סמנכ״ל פיתוח בחברת SaverO​ne; יוסי כהן, סמנכ״ל תפעול בחברת saverone; אורי גלבוע, מנכ״ל חברת SaverOne; יענקלה טננבוים, יו״ר חברת SaverOne; ליאור נבון, מנהל מכירות ופיתוח שווקים, המחלקה הכלכלית בבורסה.

למטה: איתי בן זאב, מנכ"ל הבורסה ואמנון נויבך, יו"ר דירקטוריון הבורסה.

 

קרדיט לצלם: עומר מסנגר.  התמונה ללא תמורה כספית.