קרן הריט אזורים LIVING - החברה החדשה הראשונה שביצעה הנפקת מניות בשנת 2020, פתחה הבוקר את המסחר בבורסה

הודעה לעיתונות
17/02/2020
 

הבוקר פתחה את המסחר בבורסה הנהלת קרן הריט אזורים  LIVINGלרגל רישום קרן הריט בבורסה.

ריט אזורים LIVING הינה החברה החדשה הראשונה שביצעה הנפקת מניות בשנת 2020. החברה הוקמה לאחרונה, במטרה להקים קרן להשקעה במקרקעין, קרן ריט. פעילות החברה מתמקדת בתחום הנדל"ן המניב למגורים בישראל, ונכסי נדל"ן נלווים אליהן כגון שטחים מסחריים וחנויות.

החברה השלימה הנפקה בדרך של הצעה לא אחידה למשקיעים מוסדיים (Book Building) בה גייסה כ- 400 מיליון שקל תמורת 64.4% מהון המניות, לפי שווי שוק של כ- 621 מיליון שקל לאחר הכסף.

שווי שוק החברה עומד היום על כ- 723 מיליון שקל.

מניית החברה צפויה להיכנס למדדי הבורסה: SME-60 ,SME-150 , ת"א נדל"ן ות"א מניב בישראל בתחילת אפריל.

ערן ענבים, מנכ״ל אזורים LIVING: “השותפות הזו בין אזורים, יזם גדול המתמחה במגורים, יחד עם שוק ההון הישראלי, בהובלת גופים פיננסיים משמעותיים וחזקים, מייצרת לקרן יתרון יחסי אדיר ביכולת להרחיב את הפורטפוליו שלה על בסיס רכישה וייזום של נכסים חדשים."

רון אבידן, מנכ"ל אזורים: " אנו שמחים וגאים על הצלחת ההנפקה והגיוס בסך  400 מיליון שקלים ועל האמון המלא שהביעו המשקיעים המוסדיים הגדולים בישראל בהנפקה. ההנפקה מאירה את האטרקטיביות של תחום הדיור להשכרה בכלל, עבור משקיעים פרטיים ומוסדיים, ואת המומחיות של אזוריםLiving  בתחום הזה בפרט. " 

חני שטרית-בך, סמנכ"לית בכירה ומנהלת המחלקה הכלכלית בבורסה: "אני שמחה לפתוח את יום המסחר לרגל הצטרפותה של ריט אזורים לבורסה בתל אביב. החברה מצטרפת לענף נדל"ן מניב בישראל, הכולל 32 חברות, בשווי כולל של כ- 126 מיליארד שקל, שמהן 5 קרנות ריט ב​ישראל בשווי כולל של כ- 8.7 מיליארד שקל. הבורסה השיקה מדד חדש על ענף הנדלן המניב בישראל, שהושק לפני כשבוע, המאפשר למשקיעים המעוניינים להשקיע בחברות בתחום זה. אני מאחלת לקרן לגדול ולהרחיב את תחום הדיור להשכרה שחסר לנו בישראל".

 ריט אזורים פתחה את המסחר

בתמונה מימין לשמאל: עו"ד ניצן סנדור, שותפה בפישר, בכר, וול, אוריון ושות'; עדי ראובני, מנהל השיווק והייזום של אזורים Living; רון אבידן, מנכ"ל אזורים ויו"ר אזורים Living ; הרשי פרידמן, יו"ר דירקטוריון אזורים; ערן ענבים, מנכ"ל אזורים Living; איתי בן-זאב, מנכ"ל הבורסה וחני שטרית-בך, סמנכ"לית בכירה ומנהלת המחלקה הכלכלית בבורסה

קרדיט לצלם: גיא אסיאג, צולם ללא תמורה כספית