הנהלת אלמוגים החזקות פתחה את המסחר בבורסה

הודעה לעיתונות
18/02/2020
 

הנהלת חברת אלמוגים פתחה את המסחר ​לרגל רישום מניות החברה בבורסה. אלמוגים הינה החברה החדשה השנייה שהנפיקה מניות והצטרפה השנה לבורסה.

החברה עוסקת בשלושה תחומי פעילות עיקריים: ייזום והקמה של פרויקטים למגורים, ייזום הקמה והשכרה ותפעול של מתחמי מגורים לצעירים באילת וייזום הקמה ותפעול של נכסי נדל"ן מיועדים להשכרה.

החברה החלה להיסחר בבורסה בשנת 2010 וגייסה במהלך השנים באמצעות חמש סדרות אג"ח בסכום של כ- 300 מיליון שקל. החודש החברה גייסה בפעם הראשונה באמצעות מניות, כ- 37.3 מיליון שקל, לפי שווי חברה של כ- 149 מיליון שקל.

מניית החברה צפויה להיכנס למדדי ת"א-צמיחה, ת"א-נדל"ן ות"א בניה בתחילת אפריל.

מריו זוזל, יו"ר דירקטוריון וממייסדי אלמוגים: ״בשנת 69 כשעליתי לארץ עם עליית הנוער לא חלמתי שנגיע לזה. קיבלנו דירה של עמידר והיום אנחנו בונים דירות. זה טקס לא טריוויאלי וחובת ההוכחה עלינו. תודה על האמון הזה״

עמי בר משיח, מ״מ יו"ר דירקטוריון החברה וממייסדי אלמוגים: ״מריו ואני מכירים מהטכניון בתור סטודנטים להנדסה אזרחית ומאז צעדנו מדרגה אחרי מדרגה. פשוט עשינו ועבדנו והגענו לנקודה שחשבנו עליה הרבה שנים. אנחנו פה בזכות הצוות הנפלא של העובדים שלנו. תודה לכולם״.

מיכל גור, מנכ"לית אלמוגים: ״אני באמת גאה ומתרגשת להגיע למעמד הזה ומודה לעמי ומריו שנתנו לי את האמון לנהל את החברה שהם הקימו ב-20 אצבעות. התחלנו את המסע בשוק ההון ב-2010 ומאז צמחנו בעבודה קשה. ההון האנושי הוא החוזקה שלנו ואני מודה לעובדים שהולכים אתנו. תודה למשקיעים המוסדיים שנתנו בנו אמון ואנו נעשה הכל כדי להצדיק אמון זה״

דרורית וילנאי, מנהלת יחידת ההנפקות במחלקה הכלכלית בבורסה: "אני שמחה לפתוח את יום המסחר הבוקר לרגל הצטרפותה של החברה לבורסה. החברה מצטרפת  לענף הבניה בבורסה, הכולל 38 חברות, בשווי של כ- 28.6 מיליארד שקל. אנו מאחלים  לכם שתמשיכו לצמוח, לבנות ולהיבנות, באמצעות הבורסה בתל אביב לטובת המשקיעים והמשק הישראלי".

 אלמוגים פתחה את המסחר בבורסה

בתמונה מימין לשמאל: עופר גרינבוים, מנכ"לIBI  חיתום; קובי קרונזילבר, סמנכ"ל ביצוע חברת אלמוגים; ליאת דנינו, סמנכ"ל שיווק חברת אלמוגים; מיכל גור, מנכ"לית אלמוגים; עמי בר משיח ומריו זוזל, מייסדי ובעלי חברת אלמוגים; עו"ד ארנון מיינפלד, משרד ש. פרידמן; דרורית וילנאי, מנהלת יחידת ההנפקות במחלקה הכלכלית בבורסה ואמנון נויבך, יו"ר דירקטוריון הבורסה

קרדיט לצלם: עומר מסינגר, צולם ללא תמורה כספית