הנהלת מבני תעשייה "קבוצת מבנה" פתחה הבוקר את המסחר בבורסה לרגל כניסתה למדד ת"א-35

הודעה לעיתונות
20/02/2020
 

הבוקר פתחה את המסחר בבורסה הנהלת מבני תעשייה לרגל כניסתה למדד הדגל של הבורסה, מדד ת"א-35.

מבני תעשייה מתמחה בייזום, רכישה, הקמה וניהול של מבנים המיועדים למשרדים, תעשייה, לוגיסטיקה ומסחר, וכן פועלת בתחום הנדל"ן למגורים בישראל. שווי שוק החברה עומד על כ- 8 מיליארד ₪, עם כ- 73% אחזקות ציבור. 

מבנה היא חברת הנדל"ן המניב בישראל השישית בגודלה במונחי שווי שוק הנסחרת בבורסה. החברה אף נכנסה למדד ת"א-מניב ישראל אשר הושק ב- 9 בפברואר, והוא כולל 26 מניות של חברות שעיקר עיסוקן הוא בנכסים מניבים בישראל, עם שווי שוק כולל העומד על כ-127 מיליארד שקל.

החברה נכללת גם במדדי ת"א-125, סקטור באלאנס, ת"א-נדל"ן ות"א מניב ישראל.

דודו זבידה, מנכ"ל חברת מבני תעשייה ציין:" אם לפני ארבע שנים מישהו היה אומר לנו שנגיע למעמד הזה, הינו אומרים לו שהוא הוזה. עברנו כברת דרך לא פשוטה כדי להביא את החברה למה שהיא כיום- עם עליה של 350% במחיר המנייה, הגדולה ביותר בישראל בשטח המושכר שהיא מחזיקה, עם איתנות פיננסית ואמון גדול שהשוק נותן בנו. זהו יום חג עבורנו, ואנחנו מבטיחים להמשיך את הדרך שסללנו ולהשיא למשקיעים שלנו ערך גם בעתיד".  

ניר קסטרו, כלכלן במחלקת המסחר והמדדים של הבורסה אמר: "כניסתה של מבני תעשייה למדד ת"א-35 מהווה אבן דרך משמעותית עבור החברה שהחלה להיסחר בבורסה בשנת 1988. אנו שמחים כי החברה משתמשת במכשירי גיוס ההון והחוב הנסחרים בבורסה בתל אביב, כמנוע לצמיחתה. אני מאחל לכם שתמשיכו לצמוח ולהתפתח לטובת המשק הישראלי בכלל וציבור המשקיעים בפרט".

 הבוקר פתחה את המסחר בבורסה הנהלת מבני תעשייה לרגל כניסתה למדד הדגל של הבורסה, מדד ת"א-35.

בתמונה מימין לשמאל: איתי בן זאב, מנכ"ל הבורסה; יורם גת, סמנכ"ל הנדסה מבני תעשייה; יעל שוורצברג, עוזרת מנכ"ל מבני תעשייה; יוסי פליבה, סמנכ"ל כספים, חשבות ודיווח מבני תעשייה; יעל פרי, סמנכ"ל שיווק מבני תעשייה; אמיר שחר, סמנכ"ל כספים, מימון וכלכלה מבני תעשייה; דודו זבידה, מנכ"ל חברת מבני תעשייה; עידית עמיר, סמנכ"ל משפטית מבני תעשייה; אוהד שפירא, סמנכ"ל לענייני חו"ל מבני תעשייה;  טל פורר, יו"ר דירקטוריון מבני תעשייה; דוד אורון, סמנכ"ל תחזוקה מבני תעשייה וניר קסטרו, כלכלן במחלקת המסחר והמדדים של הבורסה

קרדיט לצלם: סיון פרג', צולם ללא תמורה כספית.