הבלוג של הבורסה – נותנים לך ערך הבורסה לניירות ערך משיקה בלוג מקצועי

הודעה לעיתונות
04/03/2020
 

הבלוג מיועד למשקיעים, סוחרים ומתעניינים בשוק ההון; יכלול תכנים מגוונים ומידע מקצועי ומהימן מאת אנשי המקצוע של הבורסה

 

הבורסה לניירות ערך תעלה היום (4.3.20) לראשונה בלוג מקצועי בנושאי שוק ההון המיועד לקהל הסוחרים, המשקיעים והמתעניינים בתחום.

בשנים האחרונות משקיעה הבורסה מאמץ רב בשיתוף הידע המקצועי ובהנגשתו לקהלים שונים במגוון אמצעים, אשר החל מהיום כוללים גם את הבלוג החדש. זהו חלק מהותי במהלך האסטרטגי להגברת החשיפה של הבורסה ולהרחבת הפעילות בה מצד כל השחקנים – גדולים וקטנים כאחד.

המטרה המרכזית של הבלוג היא לחשוף את קהל המשקיעים למגמות מקצועיות מהארץ והעולם, חידושים בפעילות הבורסה וניתוחים שונים וכן ליצור ערוץ תקשורת פתוח בין הבורסה והציבור לדיאלוג וחשיבה משותפת. הבלוג יכלול מידע מקצועי, מהימן ומעודכן שייכתב על ידי אנשי מקצוע מהבורסה ויתעדכן באופן שוטף. בין הנושאים שיכלול הבלוג: סיכום נתוני מסחר, ניתוח מגמות מרכזיות, סקירות סקטורים וכן מידע על מוצרים דוגמת אופציות ותעודות סל.

לדברי איתי בן זאב, מנכ"ל הבורסה לניירות ערך: "לבורסה לניירות ערך תפקיד ומעמד ייחודי כגוף המאפשר את פעילות שוק ההון. המידע הקיים בבורסה הוא רחב, אובייקטיבי ומבוסס נתונים שאין לאף גוף אחר בישראל ועל כן אנו רואים חשיבות מיוחדת בשיתופו במסגרת הבלוג החדש".

לכניסה לבלוג לחצו כאן >> בלוג מקצועי