שותפות המו"פ הרביעית מצטרפת לבורסה בתל אביב – הנהלת סמארט אגרו פתחה את יום המסחר לרגל רישום ניירות הערך של השותפות בבורסה

הודעה לעיתונות
04/11/2020
 

הבוקר (4.11.20) פתחה את המסחר בבורסה הנהלת שותפות המו"פ, סמארט אגרו, לרגל רישומה בבורסה בתל אביב.

סמארט אגרו עוסקת בתחום האגרו טק והשקעתה הראשונה של השותפות הינה בחברת קאנבריד, חברה העוסקת בעריכה גנטית משופרת של זרעים, המבוססת על טכנולוגית CRISPEL.

את סמארט אגרו מוביל הצוות הניהולי הכולל את היו"ר ארז מלצר, המנכ"ל עמרי רוטמן וסמנכ"לית הכספים, רו"ח לימור סטולר. סמארט אגרו גייסה מהציבור כ-21 מיליון שקל ו- 5 מיליון ש"ח נוספים הושקעו על ידי השותף הכללי להנפקה.

מתחילת 2020 נרשם מספר החברות הגבוה ביותר שנרשם בשנה אחת מאז 2017 עם 16 חברות ושותפויות חדשות.

יחידות ההשתתפות של סמארט אגרו צפויות להיכנס למדדי הבורסה: ת"א-צמיחה, גלובל בלוטק ות"א-טכנולוגיה, במסגרת המסלול המהיר בתחילת ינואר.

עמרי רוטמן, מנכ״ל סמארט אגרו: ישראל כמעצמת הייטק זוכה להערכה מיוחדת בתחום האגרוטק, פיתוחים ישראלים החל מעגבניות השרי ועד לטפטפות הקנו לטכנולוגיות הישראליות מקום של כבוד בעולם החקלאות החדשנית והמתקדמת. בעזרת הניסיון והידע בעולם, האגרוטק שמביא הצוות המנהל של השותפות אנו בטוחים כי נדע לאתר את החברות המבטיחות ביותר טכנולוגית ושיווקית ונייצר עבורן את ההזדמנויות הנכונות למימוש הפוטנציאל שלהן מול שותפים ומשקיעים אסטרטגיים בעולם. 

השילוב של פלטפורמת השקעות ציבורית עם השקעות בתחום ייחודי ומתקדם כמו האגרוטק הישראלי יאפשר לכל רוכש של יחידת השתתפות להנות מאופציית השקעה אישית ונזילה בעולם טכנולוגי מרתק וצומח ולהנות מהניסיון והידע שאנו מביאים לאחר שנים רבות של פעילות בתחום״.

מאיר יהודה, מנהל מדור שותפויות ביחידת ההנפקות בבורסה אמר כי: "אנו שמחים על הצטרפותה של סמארט אגרו, שותפות המו"פ הרביעית שהצטרפה לבורסה. אנו מאמינים כי נראה שותפויות נוספות מצטרפות לבורסה בתקופה הקרובה, דבר שיאפשר למשקיעים המוסדיים, להשקיע בקרנות ציבוריות בתחומי ההייטק ומדעי החיים הנסחרות בבורסה. אני מאחל לשותפות הצלחה בבחירת ההשקעות העתידיות, הן לטובת ציבור המשקיעים והן לטובת צמיחת ההיי טק והמשק הישראלי".

 פתיחת מסחר סמארט אגרו

בתמונה מימין לשמאל: מאיר יהודה, מנהל מדור שותפויות ביחידת ההנפקות בבורסה לני"ע; לימור סטולר, סמנכ"לית הכספים ופיתוח עסקי בסמארט אגרו; עמרי רוטמן, מנכ"ל סמארט אגרו וחני שטרית בך, סמנכ"לית בכירה ומנהלת המחלקה הכלכלית, בבורסה לניירות ערך.

קרדיט לצלם: ישראל הדרי, צולם ללא תמורה כספית.