הנהלת יוניקורן טכנולוגיות פתחה את יום המסחר לרגל רישום ניירות הערך של השותפות בבורסה יוניקורן הינה שותפות המחקר ופיתוח השנייה שהחלה להיסחר בבורסה בתל אביב

הודעה לעיתונות
17/09/2020
 

הבוקר (17.9.20)  פתחה את המסחר בבורסה הנהלת השותפות המוגבלת, יוניקורן טכנולוגיות, לרגל רישומה בבורסה בתל אביב.

השותפות השקיעה עד כה בשלושה פרויקטים: בחברת בובייל, העוסקת בפיתוח של אפליקציות לניהול עסקים קטנים בדגש על בניה ותחזוקה של מערכות יחסים עם הלקוחות בשיטת עשה זאת בעצמך, בחברת וויפפלאש, העוסקת בפיתוח של בדים ידידותיים לסביבה עבור תעשיית המגבונים ובחברת SAVERONE הנסחרת בבורסה, המפתחת מערכת למניעת תאונות דרכים הנגרמות כתוצאה משימוש בטלפון נייד בזמן נהיגה.

רשות ניירות ערך והבורסה בתל אביב סללו את הדרך לרישום של שותפויות מו"פ, כחלק ממאמצי הבורסה להרחיב את מגוון אפשרויות ההשקעה ולאפשר לציבור ליהנות מהצלחת החברות המייצגות את החדשנות הישראלית באמצעות הבורסה. בעקבות מהלך זה, יוניקורן היא שותפות המחקר ופיתוח השנייה שהחלה להיסחר בבורסה בתל אביב והיא  מצטרפת ל- 12 החברות החדשות שנרשמו למסחר בשוק המניות בבורסה מתחילת השנה.

השותפות הינה השותפות הראשונה שגייסה בהצעה לא אחידה בדרך של Book Building. בנוסף השותפות גייסה בהצעה אחידה לציבור. השותפות גייסה סה"כ מהציבור כ-60 מיליון שקל וכ- 10 מיליון ש"ח נוספים הושקעו על ידי השותף הכללי.

יחידות ההשתתפות צפויות להיכנס למדדי הבורסה: ת"א-צמיחה, גלובל בלוטק ות"א-טכנולוגיה במסגרת המסלול המהיר בתחילת בנובמבר.

עמית גרין, מנכ״ל יוניקורן אמר כי: ״הבורסה בעיניי היא גשר נהדר בין חברות וציבור המשקיעים, גשר המאפשר לכל אדם גם אם הוא נער בתיכון, להיות חלק, גם אם קטן, מהבעלות בחברות, מהעשייה וההצלחה.

יצאנו לדרך ואיתנו משקיעים איכותיים כמו אלטשולר שחם, פסגות, הפניקס, מור השקעות ועוד. הקמנו צוות וועדת השקעה סופר מנוסה ואיכותי הכולל בין היתר את מוטי גוטמן, מנכ"ל מטריקס ויוסי בן שלום, יו"ר DBSI, בנוסף לליגד רוטלוי ואנוכי. צוות איכותי זה יגדיל משמעותית את הסיכוי להשקעות מוצלחות.״

​מאיר יהודה, מנהל מדור שותפויות ביחידת ההנפקות בבורסה אמר כי:"אנו שמחים לפתוח את המסחר עם שותפות המו"פ השנייה בבורסה, זאת לאחר שרשות ניירות ערך והבורסה סללו את הדרך לשותפויות מו"פ להירשם למסחר בבורסה. אנו מלאי תקוה כי נוכל לראות בקרוב שותפויות מו"פ נוספות, אשר יירשמו למסחר בבורסה. אני מאחל לשותפות הצלחה".