הנהלת חברת ההייטק החדשה, הייקון מערכות, פתחה את המסחר לרגל הרישום בבורסה בתל אביב

הודעה לעיתונות
14/12/2020
 

הבוקר פתחה הנהלת חברת הייקון מערכות את המסחר לרגל הנפקת ניירות הערך של החברה בבורסה לניירות ערך.

הייקון מערכות עוסקת בפיתוח, ייצור, ושיווק  מערכות דיגיטליות מתקדמות לייצור אריזות מתקפלות ומעמדי תצוגה מקרטון. הפתרונות הטכנולוגיים שפיתחה החברה מקצרים משמעותית את זמן הייצור של אריזות קרטון ביחס למכונות האנלוגיות הקיימות כיום.

החברה הציעה את מניותיה בהצעה לא אחידה למשקיעים מוסדיים וגייסה סכום של כ-151 מיליון שקל, לפי שווי חברה של כ-495 מיליון שקל.

מניית החברה צפויה להיכנס בתחילת פברואר 2021 למדדים SME-60, SME-150, טק עילית, גלובל בלוטק, ת"א טכנולוגיה ות"א תעשיה.

שלמה נמרודי, מנכ"ל הייקון מערכות: "אני נרגש ומודה על ההזדמנות להנפיק את הייקון מערכות בבורסת תל אביב. החברה הוקמה ב-2009 והיא מובילה את המהפכה הדיגיטלית של תהליך ייצור אריזות ומארזי תצוגה באמצעות טכנולוגיות דיגיטליות מתקדמות וייחודיות. הפתרונות הדיגיטליים של הייקון נותנים מענה למגמות שוק אלה ע״י הקניית תהליך ייצור מהיר וגמיש המייצר חסכונות משמעותיים ללקוחותיה וכמו כן מרחיב את מערך המוצרים ללקוחותיהם, חברות המותגים הגדולים. אני מבקש להודות לציבור המשקיעים על הבעת האמון הגדולה, לשותפים שלנו לאורך הדרך וכמובן לכל ההנהלה וצוות העובדים המסור שפועל ימים כלילות, במיוחד בתקופה רגישה ומאתגרת זו".

 

חגית מיקה, כלכלנית ביחידת ההנפקות בבורסה: "אנו מברכים על הצטרפותה של חברת הייקון מערכות למשפחת החברות הבורסאיות, המצטרפת לענף הטכנולוגיה בבורסה הכולל כיום 77 חברות בשווי כולל של כ-183 מיליארדי שקלים. אני מאחלת לחברה הצלחה כחברה ציבורית שתצמח ותתפתח דרך הבורסה בתל אביב, לטובת המשקיעים, העובדים והמשק הישראלי כולו".


 

בתמונה מימין לשמאל: בתמונה מימין לשמאל: ; חני שטרית בך, סמנכ"לית בכירה ומנהלת המחלקה הכלכלית בבורסה; שלמה נמרודי, מנכ"ל חברת הייקון; איתי בן זאב, מנכ"ל הבורסה ואיתן ורון, סמנכ"ל הכספים של חברת הייקון.​