הנהלת חברת סופרגז פתחה את המסחר לרגל רישום מניות החברה בבורסה בתל אביב

הודעה לעיתונות
23/06/2020
 

חברת סופרגז פתחה הבוקר את המסחר בבורסה לרגל הנפקת מניות החברה בבורסה בתל אביב. זו החברה הגדולה מבין שמונה חברות המניות החדשות שהצטרפו השנה לבורסה בת"א.

חברת סופרגז היא מהחברות המובילות במשק בשיווק והפצה של גז בישול. החברה היא משווקת הגז הטבעי הגדולה ביותר לתעשייה ומקימה תחנות לייצור חשמל מגז טבעי אשר צפויות להתחיל למכור חשמל בשנה הבאה. החברה מעסיקה כ- 360 עובדים ומשרתת כ- 400 אלף לקוחות פרטיים ועסקיים ברחבי הארץ.

מניית החברה צפויה להיכנס למדדי ת"א-90, ת"א-125, SME-150, ת"א נפט וגז ות"א תשתיות אנרגיה בתום יום המסחר של ה-3 בספטמבר 2020.

כפיר נבון, מנכ"ל סופרגז: "אני נרגש מאד לעמוד כאן היום, בטקס שמסמל רשמית את פתיחת המסחר במניות סופרגז אשר צפויה להיכלל במדד ת"א-90. אנו מודים לציבור המשקיעים על הבעת האמון בהנפקתה המוצלחת של סופרגז, ורואים בציבור זה שותף מלא בהמשך התפתחותה העסקית של החברה, כחלק ממערכת יחסים לטווח ארוך, במטרה לפתח ולהשביח את החברה.

במקביל לפעילות בתחום הגז הביתי, אנו מפתחים כיום את מנועי הצמיחה שלנו לשנים הבאות, ובראשם תחנות הקו-גנרציה, ש-6 מהן נמצאות כיום בשלבי הקמה שונים, זאת בנוסף לפעילות בתחום של אספקת גז טבעי לתחבורה ולסקטור העסקי. אנו מאמינים, כי מנועי צמיחה אלה יתרמו ליצירת ערך משמעותי לחברה במהלך השנים הקרובות. אני מבקש לנצל מעמד חגיגי זה כדי להודות למנהלי ועובדי החברה, שבלעדיהם לא היינו מגיעים עד הלום, לראשי קבוצת אלקו, מייקי ודני זלקינד, על שיתוף הפעולה, לכל מי שליווה אותנו בתהליך, ולבורסה שמארחת אותנו כאן ברגע מרגש זה".

חני שטרית בך, סמנכ"לית בכירה ומנהלת המחלקה הכלכלית של הבורסה: "אני שמחה לפתוח את יום המסחר בבורסה לרגל הצטרפותה של סופרגז אנרגיה למשפחת החברות הבורסאיות. סופרגז הינה חברה מקבוצת אלקו הוותיקה שרשומה בבורסה משנת 1976. סופרגז מצטרפת ל- 9 חברות האנרגיה הנסחרות כיום בבורסה, בשווי כולל של כ- 13 מיליארד שקל. החברה גייסה במניות סכום של כ- 270 מיליון שקל, לפי שווי חברה של כ- 1.04 מיליארד שקל. אנו מאחלים לכם הצלחה בדרככם ושתמשיכו לגדול ולהתפתח דרך הבורסה בתל אביב".

 פתיחת מסחר סופר גז

בתמונה מימין לשמאל-

למעלה: חני שטרית בך, סמנכ"לית בכירה ומנהלת המחלקה הכלכלית של הבורסה; מייקי זלקינד, מנכ"ל משותף אלקו; כפיר נבון, מנכ"ל חברת סופרגז; דני זלקינד, יו"ר חברת סופרגז.

למטה:  איתי בן זאב, מנכ"ל הבורסה; אמנון נויבך, יו"ר דירקטוריון הבורסה 

קרדיט לצלם: גיא אסיאג, התמונה ללא תמורה כספית