הצעות לפיתוח תחום קשרי משקיעים בחברות ציבוריות באמצעות פלטפורמות ופתרונות דיגיטליים

שם החברה: TheMarker Finance

אודות החברה:

אתר TheMarker – מוביל בחדשות, מידע פיננסי, תכנים מעולם הכלכלה והעסקים.
אתר TheMarker Finance מספק מידע מורחב ועדכני משוקי ההון בישראל, וול סטריט, אירופה ואסיה, אודות מניות, אגרות חוב, קרנות נאמנות, תעודות סל, נגזרים, דולר, שוק המטבעות ובעלי עניין.
בעזרת ממשקים ייחודיים אתר ה Finance מקצר לגולשים הליך האיתור של מידע פיננסי ומציג אותו בזווית חדשה שלא הוצגה עד היום, דבר המוביל למידע רב בהקלקה בודדת ולחסכון משמעותי בזמן.
מערכת ה Finance מרכזת את כל אפיקי ההשקעה הקיימים בשוק ההון וכוללת מידע מקיף ועשיר אודותיהם לרבות בתחומי החיסכון לטווח ארוך (פנסיה, גמל, השתלמות וביטוח) אשר סובלים מחוסר מידע ונגישות.

ניסיון מקצועי בתחום קשרי המשקיעים:

שירות חדש ב- TheMarker נותן מענה לאתגרים העיקריים של החברות הציבוריות: שיפור הקשר עם בעלי המניות, גיוס משקיעים והגדלת מחזורי המסחר.

חברות נוספות המשתתפות בשירותים המוצעים (במידה ויש כאלה):

חברת פרדיקטה מספקת שירותי מידע פיננסי ונתונים לאתר Finance של דה מרקר ולפרויקט IRPRO מתחזקת ומפתחת פתרונות דיגיטליים מתקדמים לצפייה בנתונים פיננסיים ודוחות כספיים

השירות/ השירותים המוצעים:

 • אתר קשרי משקיעים:
  • פלטפורמה
  • תוכן
  • תחזוקה שוטפת
  • אחסון
 • הפצת הודעות:
  • פלטפורמה
  • תוכן
 • מידע אודות משקיעים ודרכי תפוצה למשקיעים (רשימת אחזקות תסופק על ידי חברת פרדיקטה בתוספת תשלום לפעילות המוצעת)
  • פלטפורמה ליצירת פגישות 1:1 עם משקיעים (אופציה ליצירת התקשרות עם מנהל קשרי משקיעים בחברה או שירות ייעודי אחר)
  • פלטפורמה ליצירת כנסי משקיעים
  • שיחות ועידה (אפשרות להעלות לעמוד החברה שיחות ועידה)
  • סרטוני תדמית
  • אפליקציית מובייל
  • פרסום דוחות כספיים

פירוט אודות השירות/ השירותים:

בפעם הראשונה בשוק ההון הישראלי, ה-IR PRO מאפשר למנהלי חברות ציבוריות לפנות ישירות למשקיעים קיימים ופוטנציאליים, בסרטוני תדמית מיוחדים שיציגו את פניה של החברה. כך מקבלים המנהלים, הזדמנות להציג בפני ציבור המשקיעים את החברה על שלל רבדיה: מוצרים, טכנולוגיות, הזדמנויות, אתגרים ומעל לכל – את חזון החברה וההנהלה.

ה- IR PRO מציע לחברות להקל על המשקיעים באמצעות ניתוח אינטראקטיבי ראשון מסוגו של דוחות כספיים, כולל הסברים לאירועים חריגים שהתרחשו מדי רבעון. כך יוכלו המשקיעים לקרוא במהירות יחסית ניתוח עשיר של דוחות כספיים רבעוניים בטווח זמן של ארבע שנים, מה שיספק להם כלי חשוב לקבלת החלטות השקעה ויגביר את השקיפות של החברה כלפי ציבור המשקיעים.

ה- IR PRO יאפשר לחברות הציבוריות לפרסם דיווחים למשקיעים, במקביל או בנוסף להודעות המדווחות לבורסה. החברות יקבלו שליטה מלאה על תוכן הדיווחים וגם על הכותרות, ויוכלו להעביר את המסרים החשובים להן לידי ציבור המשקיעים. הדיווחים יפורסמו הן בדפי המניות של החברות והן בעמוד הבית באתר TheMarker. מדובר בכלי חשוב ועוצמתי עבור החברות הציבוריות, אשר מאפשר להן להגיע לקהל משקיעים גדול בשוק ההון בכל רגע נתון ובאופן מיידי. בין אם מדובר בהודעות שאינן מחויבות בדיווח לבורסה אך עשויות לעניין את המשקיעים, הודעות חשובות שלא קיבלו תהודה תקשורתית נאותה או הודעות שמטרתן לספק הבהרה למשקיעים בעקבות אירוע שלילי, דיווחי החברות
ב- IR PRO הם כלי חובה לכל חברה ציבורית.

לאיזה חברות מיועד השירות?

השירות המיועד לחברות הציבוריות בכלל ולחברות הבינוניות והקטנות בעיקר. השירות מתאים גם לחברות לקראת הנפקה, חברות מדווחות ומחזיקות אג"ח.

ערך מוסף ויתרונות משמעותיים:

המוצר IR PRO מספק לחברות הציבוריות פלטפורמה עשירה להעברת מסרים והודעות בעלות ערך מוסף למשקיעים: הגברת השקיפות, הקלה בניתוח דוחות כספיים ופנייה ישירה של מנהלי החברות לציבור המשקיעים באמצעות סרטוני תדמית ייחודיים. הממשק, מאפשר לחברות הציבוריות לקדם את המסרים שלהם למשקיעים ללא הגבלה, כל זאת באמצעות חשיפה חסרת תקדים בפורטל TheMarker Finance ובעמוד הבית של אתר TheMarker

האם השירות מספק תקשורת עם משקיעים קיימים ופוטנציאליים באופן ישיר?

ה-IR PRO מאפשר למנהלי חברות ציבוריות לפנות ישירות למשקיעים קיימים ופוטנציאליים ולהציג בפניהם את פניה של החברה על שלל רבדיה: נתונים, פרופיל עסקי, מוצרים, טכנולוגיות, הזדמנויות, אתגרים ומעל לכל – את חזון החברה וההנהלה.

באילו שפות תומך השירות?

עברית על פי דרישה גם אנגלית

טווח מחירים:

פעילות שנתית 3000-3800 ₪ לחודש

פירוט נוסף:

עמודי הIRPRO של דה מרקר מותאמים לכל חברה על פי אפיון הצרכים והדגשים של כל חברה

ניסיון עבודה עם חברות ישראליות. פרט:

ניסיון רב שנים בנתינת שירותי תוכן, הפצה ופרסום למגוון חברות החל מתאגידים ועד S&B

דוגמאות:

עמודי חברה לדוגמה:

אתר האינטרנט:

פרטי קשר:

חופית חסון
hofit.hasson@themarker.com
נייד: 050-7274166