ועדת האיתור ליו"ר הבורסה לניירות ערך יוצאת לדרך: הגשת מועמדות עד 15 בדצמבר

הודעה לעיתונות
01/12/2013
 
יו"ר הבורסה יידרש להתוות אסטרטגיה של צמיחה והתחדשות ולהוביל תהליך יצירתי ומאתגר של שינוי פני הבורסה,
יד ביד עם המנכ"ל הנכנס, מר יוסי ביינארט.
דירקטוריון הבורסה אישר היום את המלצות ועדת האיתור להליך בחירת יו"ר  הבורסה, בראשות עו"ד ברכה ליטבק.

דירקטוריון הבורסה אישר בישיבתו היום (יום חמישי ה-28.11.13) את המלצות ועדת האיתור להליך בחירת יו"ר הבורסה. בראש הוועדה עומדת עו"ד ברכה ליטבק, דירקטורית חיצונית. חברי הוועדה הם:  אלעד בנבג'י, גתית גוברמן, יצחק חלמיש  ויורם סירקיס. היועצת המשפטית שתלווה את עבודת הוועדה היא עו"ד אריאלה להב.
 
הוועדה רואה בתפקיד יו"ר הבורסה תפקיד מפתח בארגון בפרט ובמשק בכלל, והיא תפעל לאתר את  המועמד הראוי ביותר, תוך שימת דגש רב על ניסיון מוכח של המועמד, כישוריו ויכולותיו הבינאישיות; אדם בעל חזון והבנה מעמיקה של שוקי הון בישראל ובעולם, אשר יחד עם הדירקטוריון יתווה אסטרטגיה של צמיחה והתחדשות ויוביל תהליך יצירתי ומאתגר של שינוי פני הבורסה. היו"ר הנבחר יפעל יד ביד  עם מר יוסי ביינארט, המנכ"ל הנבחר, הנהלת הבורסה, עובדיה וחברי הבורסה ובשיתוף פעולה עם כל השחקנים בשוק, הרגולטורים והמוסדות הרלבנטיים.
 
יו"ר הוועדה עו"ד ליטבק הוסיפה כי "הוועדה תפעל בשקיפות מלאה וללא משוא פנים, ביעילות ובאופן מסודר על פי הכללים שאושרו על ידי דירקטוריון הבורסה,  על מנת להשלים את התהליך בצורה הראויה ביותר ובהקדם האפשרי". 
 
הוועדה מזמינה להגיש מועמדות או להציע שמות מועמדים עד  15 בדצמבר 2013, כולל. להגשת מועמדות יש לשלוח קו"ח למייל: ariella.lahav@lahav-law.com
או בפקס מספר 03-372-1113, לידי עו"ד אריאלה להב.
 
תמונה: ברכה ליטבק, יו"ר ועדת האיתור.
קרדיט לצלם – משה שי. התמונה ללא כל תמורה כספית.